Posted by monika 1 komentarze

Czy jest to dobry pomysł na pierwszą randkę?
1. Na lodowisku obydwoje będziemy skupiać się na jeździe. Może okazać się, że na rozmowę będzie niewiele okazji. Nie musimy martwić się, że nagle zapanuje niezręczna cisza, a to zapewnia udaną randkę dla wszystkich nieśmiałych osób.
2. Jeśli z jakiś powodu boimy się zaprosić kogoś na randkę, lodowisko to bardzo dobre rozwiązanie. Wypad na lodowisko może być niezobowiązującym spotkaniem, a często właśnie od takich spotkań wszystko się zaczyna. Pytanie "może poszedłbyś/poszłabyś ze mną na lodowisko?"  z pewnością nie brzmi jak zaproszenie na wykwintną randkę.

  Kiedy okaże się, że osoba zaproszona na randkę, nie umie jeździć na łyżwach, tym bardziej jest to świetna okazja do sprawienia dobrego wrażenia. Trochę cierpliwości, a podczas nauki z pewnością nie zabraknie okazji do „przypadkowych” zbliżeń. A może nauczyciel dostanie małego buziaka, w podziękowaniu za dobrą lekcje...?

  Biorąc pod uwagę, że na lodzie nie będzie okazji do dłuższej rozmowy, warto zastanowić się nad zaproszeniem na gorącą czekoladę. Pierwsze dobre wrażenie z lodowiska sprawi, że rozmowa w kawiarni powinna pójść łatwo.

  Ważną rzeczą, którą należy wziąć pod uwagę jest odpowiedni strój. Lodowisko to nie najlepszy pomysł na niespodziankę, gdyż dziewczyna w spódnicy lub chłopak w garniturze, na pewno nie byliby zadowoleni.

  One Response so far.

  1. Anonimowy says:

   Moim zdaniem lodowisko jest fajnym pomysłem na rankę. Jednak fantazji mojego faceta nikt nie przebija. Była to już enta ranka, na którą luby postanowił mnie zabrać do tunelu aerodynamicznego w Lesznie. Chyba już lepszej randki później nie mieliśmy.

  Leave a Reply