Posted by monika 5 komentarze

Można wybrać się na wystawną kolację, jak również do pizzerii.  Wszystko zależy od zasobności Twojego portfela.

Wytworna kolacja na pierwszej randce nie jest najlepszym pomysłym. Jeśli okaże się, że będzie to pierwsza i ostatnia randka, to trochę szkoda tak nadwyrężać swój portfel. Może okazać się również, że kobieta skusi się na Twoje pieniądze a tu kłopoty murowane. Brutalne, ale prawdziwe... Więc lepiej nie ryzykować, tym bardziej, że szukasz kobiety swojego życia, a taka kobieta nie powinna postrzegać Cię przez pryzmat Twoich pieniędzy.
Kolacja na którejś z kolejnych randek, z okazji rocznicy lub urodzin to już inna sprawa. Wyjście do wykwintnej restauracji jest dla kobiety bardzo miłym przeżyciem. Czuje się doceniona i wyjątkowa. Ma poczucie, że jest Twoją damą. Wie, że na taką randkę na pewno nie poszedłbyś z nikim innym.

Bądź romantyczny i postaraj się znaleźć restaurację w której będzie panował romantyczny klimat (cicha muzyka, subtelne oświetlenie - nie za jasne jak na stołówce, ale takie abyście się widzieli). Kwiaty wręczone przed wejście do restauracji to również świetny pomysł. Bądź szarmancki i pamiętaj o zasadach savoir vivre. Wszystko to idealnie uzupełni elegancką wymowę takiego wieczoru.

Oczywiście ważne jest, aby kuchnia, którą proponuje dana resteuracja smakowała wam obojgu. Biorąc pod uwagę, że ten pomysł na randkę skierowany jest raczej do par lub osób, które lepiej się znają, to najprawdopodobniej wiesz, jakie smaki preferuje Twoja wybranka. Jeśli nie, to po prostu ją o to spytaj.


Spontaniczna randka to nie najlepszy pomysł, gdyż luksusowa restauracja wymaga większych przygotowań i raczej eleganckiego stroju.

Nie zapomnijcie również o rezerwacji stolika. Najlepiej gdyby wasz stolik znajdował się trochę na uboczu lub w jakimś zakamarku. Dzięki temu wasz romantyczny nastrój nie będzie zakłócany.

5 Responses so far.

  1. Ja swoją dziewczynę na pierwszą randkę zabrałem do Sushi Wesoła ponieważ podobnie jak ja uwielbia sushi!To była super decyzja;) Sushi było przepyszne i do tego super jest u nich klimat!Jesteśmy juz ze sobą rok a Sushi Wesoła to nasza ulubiona restauracja;)

  2. Mnie chłopak na pierwszą randkę zabrał do Akashii ;) Było cudownie!Nie dość, że romantycznie to jeszcze i smacznie!!Pamietam jak dziś, że zamówiliśmy zestaw Godzilka i mieliśmy aż 44 kawałki do podziału!Sushi tak mi posmakowało, że teraz conajmniej raz w tygodniu jadamy w Akashii;)

  3. Anonimowy says:

    A wg mnie jeśli ktoś lubi sushi to na randkę warto wybrać się do Nanaki Sushi!Świetny lokal,super atmosfera,miła obsługa i oczywiście rewelacyjne sushi ;)

  4. Ja w Mikołajki wybrałem się z dziewczyną do Sushi Saska Kępa!Powiem szczerze, że pierwszy raz jedliśmy sushi ale mega nam posmakowało!Dodatkowo dużym plusem tego sushi baru jest bardzo miła obsługa potrafiąca doradzić!

Leave a Reply