Posted by monika 3 komentarze

Na pierwszą randkę?
Bardzo często wybieramy spacer jako propozycję na pierwsze spotkanie, jedna nie zawsze okazuje się to dobrym rozwiązaniem. Jeśli zdążyliście się już trochę poznać (w szkole, pracy, u znajomych), będziecie mieli tematy do rozmowy, to spacer z pewnością będzie udany. Jednak jeśli jest to wasze pierwsze spotkanie i nigdy wcześniej nie mieliście okazji porozmawiać, może okazać się, że po kilku krokach nie będziecie mieli żadnego tematu do rozmowy. Park, drzewa i fontanna też zbyt wielu tematów wam nie przyniosą. W takim wypadku lepiej by spacer odbywał się w centrum handlowym lub był tylko prologiem wyjścia do kina lub pizzerii.Jeśli jesteście parą...Dobrze się znacie i na spacerze będziecie mieli mnóstwo tematów do rozmów. Spacer w miłej atmosferze z ukochaną osobą to bardzo dobry pomysł. Spacer przy świetle księżyca? Wybierzcie się na spacer późną porą. Znajdźcie miejsce, gdzie będziecie z dala od cywilizacji. Trzymajcie się za rękę i idźcie przed siebie. Będzie to bardzo romantyczne przeżycie.

Na spacer możecie wybrać się do parku, nad rzekę lub w jakieś inne fajne miejsce, które jest w waszej okolicy.

3 Responses so far.

  1. Mała says:

    Nasz ostatnio romantyczny pomysł to było puszczanie tych dmuchawców ze świecami. Tylko wiatr nam zwiał ten lampion na słomiany dach i trochę się przykopciło:) ale na szczęscie nic się nie stało i dach stoi do dziś uff!
    Ciekawe znajdziecie są też tutaj: http://lova.pl/24-pomysly-na-randke/

  2. Strefa says:

    Bardzo fajnie że piszesz o takich rzeczach bo romantyzm w facetach w zasadzie nie istnieje... Randki są przeważnie średnio udane bo brakuje polotu, inwencji romantyzmu ... no i dobrego przygotowania do niej

  3. Spacer to bardzo ciekawa opcja na pierwszą randkę :)

Leave a Reply