Posted by monika 2 komentarze

Free Photos
Wyścigi gokartami na randce?
Czemu nie!

Emocje i adrenalina na torze kartingowym, sprawią że randka pozostanie niezapomniana. Zarówno mężczyźni, jak i kobiety uwielbiają szybką jazdę, więc z pewnością nikt nie będzie zawiedziony.
Wybierając się na pierwszą randkę wiele osób martwi się, że w pewnym momencie zabraknie tematów do rozmów. Niezręczna cisza to nie lada problem. Na szczęście podczas wizyty na torze kartingowym, ten problem nas nie dotyczy.

Jeśli nie chcemy by spotkanie zakończyło się na przejażdżce gokartami, możemy w łatwy sposób zaplanować dalszy ciąg randki. Jak? Wystarczy ustalić, że ten, kto przegra wyścig, stawia kawę/drinka/ciasto w kawiarni. To sprawi, że emocje podczas wyścigu będą jeszcze większe, a w kawiarni będzie czas na podzielenie się wrażeniami.

Oczywiście nie jest to pomysł tylko na pierwszą randkę. Może to być niespodzianka z okazji rocznicy, urodzin lub po prostu inna forma spędzenia wolnego czasu z drugą osobą.

Po takiej randce, będzie o czym opowiadać. Pozytywne wrażenie gwarantowane!

2 Responses so far.

  1. Anonimowy says:

    A polecisz jakiś dobry tor, najlepiej w Warszawie. Coś sprawdzonego, nie za drogiego, wartego odwiedzenia?

  2. monika says:

    Bardzo dobry, sprawdzony tor to Imola w Piasecznie. Niestety w styczniu został on zamknięty do odwołania. Jeśli chodzi o najniższe ceny to chyba Kartarena. Tor jest całkiem przyzwoity i cieszy się dobrymi opiniami. Tak samo jak również niedrogi i polecany tor Racing Centre Warsaw. Na początek warto wziąć pod uwagę te dwa tory. Wspomnę jeszcze o N-GINE GRANDPRIX w Blue City. Tor prezentuje najwyższy poziom i na prawdę robi wrażenie, jednak wiąże się to z dość wysokimi cenami.
    Mam nadzieję, że te informacje będą pomocne.
    Pozdrawiam!

Leave a Reply