ZOO

Posted by monika 0 komentarze

ZOO kojarzy się nam z dzieciństwem, a to wzbudza w nas pozytywne emocje. Dzięki temu nasza randka już od samego początku zyskuje na wartości. W ZOO panuje bardzo przyjemna atmosfera. Mnóstwo szczęśliwych, biegających dzieci na pewno zwróci uwagę każdej wrażliwej kobiety i namaluje uśmiech na jej twarzy.

Dużo ciekawych, czasem śmiesznych lub strasznych zwierząt sprawi, że z pewności nie zabraknie nam tematów do rozmowy. Nawet jeśli przez chwilę zapanuje cisza, to zaraz znajdzie sie jakieś słodki niedźwiadek, cukierkowo-różowy fleming albo straszny tygrys, który zapewni nam kolejny temat do dyskusji.

Jest to nie tylko zabawne, ale też pouczające przeżycie. Interesujesz się zwierzętami i wiesz co nieco na ich temat? Uważaj, by nie zanudzić partnerki/partnera. Zweryfikuj swoje informacje i wybierz te, które są na prawde interesujące, nawet dla osoby, która nie interesuje się przyrodą.

Taka informacja powinna być śmieszna, przerażająca lub dziwna, np. "okapi ma niebieski język i jest on tak długi, że może nim umyć swoje powieki". Chodzi o to by wzbudzić emocje, bo to właśnie one sprawiają, że nasze przeżycia, zapamiętujemy dłużej. A dzięki temu nie musimy się zamartwiać, nawet jeśli podczas randki coś pójdzie nie tak.
Dlaczego?
W pamięci pozostaną te wspomnienia, które wywołały największe emocje. Kobieta, gdy będzie chwalić się udaną randką przed koleżankami, z pewnością będzie pamiętać o tym, że okapi ma niebieski język, a nie to że przez chwile zabrakło tematu do rozmowy.

Przy planowaniu spaceru po ZOO, warto zwrócić uwagę na pogodę i dodatkowe atrakcje. W ostatnim czasie ZOO we Wrocławiu przygotowało pokaz karmienia zwierząt, co może okazać się bardzo ciekawym widowiskiem.

A podczas spaceru może lody albo wata cukrowa?

Leave a Reply