Posted by monika 2 komentarze

W Aquaparku czeka Was zabawa pełna ruchu, śmiechu i szaleństwa. Jest to idealne rozwiązanie podczas zimy, kiedy pogoda nie sprzyja spacerom i innym rozrywkom na świeży powietrzu.

W Aquaparku macie możliwość aktywnie spędzić czas. Jeśli lubicie sport to będziecie się świetnie bawić. Oczywiście nie macie co liczyć na romantyczną atmosferę, ale tego dnia nie o to chodzi. Zjeżdżalnie, rwące rzeki, jacuzzi...czeka Was świetna zabawa.
W jacuzzi będziecie mieli okazję, aby się zrelaksować i porozmawiać, a w saunie jest szansa, że poczujecie bardziej intymny klimat. Oczywiście pod warunkiem, że będziecie tam sami.

Na pierwszą randkę?

W tym miejscu pozwolę sobie przytoczyć wypowiedź pewnej internautki:
Wszystko zależy od tego czy znałabym tego chłopaka wcześniej, czy też nie. Bo jeżeli tak, to nie widzę problemu, lubię baseny, więc sprawiłoby mi to przyjemność. A na basenie moim zdaniem jest czas na rozmowę. Natomiast jeżeli byłby to chłopak, którego wcześniej nie znałam, to raczej nie zdecydowałabym się na takie spędzenie pierwszej randki. Po prostu czułabym się skrępowana.
Pierwsza randka z nowopoznanym mężczyzną może okazać się bardzo niezręczna. Nawet nie mieliśmy okazji porozmawiać, a już stoimy przed sobą w samym stroju kąpielowym... Dla osób, które w ogóle się nie znają może nie być to najlepszy pomysł.

Dzień w aquaparku będzie bardzo dobrym rozwiązaniem dla osób, które zdążyły się już trochę poznać. Dzięki temu, kobieta nie będzie bała się pokazać w samym stroju kąpielowym. Zrelaksowani i uśmiechnięci poczujecie się pewniej w swoim towarzystwie.

Po udanej zabawie na pływali możecie wybrać się do basenowej kawiarenki, aby jeszcze chwile porozmawiać w przyjemnej atmosferze.

Zobaczmy jeszcze, co na temat randki na basenie powiedział ekspert od kreowania wizerunku - Szymon Lach (firma Golden Speech) podczas czatu zorganizowanego przez portal Sympatia.pl i czat.onet.pl:
~duzy__: Jeśli ktoś lubi sport, to czy można na randkę wybrać basen?
Szymon Lach: pewnie - pod warunkiem, że ta druga osoba też lubi pływać :) Nie ma złego miejsca na randkę - no, może poza bramą wjazdową do starej kamienicy :) Im bardziej kreatywny będziesz - tym większe szanse, że złamiesz schemat i naprawdę zainteresujesz sobą drugą stronę.


Podsumowując:
Randka na basenie -  jak najbardziej tak!
Pierwsza randka na basenie - raczej nie.

2 Responses so far.

  1. Anonimowy says:

    Jak dla mnie to fajny pomysł. Sama byłam kiedyś na takiej randce, ale moja sytuacja była troche inna. Z chłopakiem poznaliśmy się na obozie żeglarskim, więc nie miałam już żadnego problemu czy zobaczy mnie w bikini czy nie. Z chęcią poszłaby na taką randkę jeszcze raz.

  2. bealpha says:

    Świetny pomysł!!!

Leave a Reply