Posted by monika 6 komentarze

Pierwsza zasada - na kilku pierwszych randkach nie dawaj żadnych prezentów (ani kwiatów, ani czekoladek ani żadnych innych).  Kobieta ma pokochać Ciebie, a nie to ile masz pieniędzy i jakie prezenty dla niej wybierasz. Jeśli rozpoczniesz znajomość od upominków, kobieta może pomyśleć, że próbujesz "przekupić" ją prezentami, bo nie masz do zaoferowania nic ciekawego jako osoba.


Jeśli jesteście parą lub spotykacie się dłużej sytuacja wygląda inaczej. Wtedy podarunki są bardzo mile widziane. Oczywiście nie za często. Wiele mężczyzn uważa, że zbyt częste obdarowywanie kobiet może spowodować, że będą one oczekiwały coraz więcej i więcej. Dzieci, które dostają za dużo prezentów stają się rozpieszczone i wybredne. Każdy z nas to duże dziecko, dlatego należy pamiętać aby zachować zdrowy rozsądek.


Co można podarować?
Podstawa - kwiaty. Róże, tulipany, kwiaty polne, słoneczniki... W kwiaciarni z pewnością znajdziesz cos wyjątkowego dla swojej Wybranki.
Jeśli kwiaty wydają Ci się zbyt standardowe, możesz podarować lizaka, czekoladki, cukierka lub inny drobiazg.


Wiele pomysłów na prezenty znajdziesz na stronie: http://najlepsze-prezenty.blogspot.com/


6 Responses so far.

 1. Anonimowy says:

  Nigdy bym nie wpadł, że zbyt hojne i przedwczesne obdarowywanie kobiety jest błędne... całe szczęście informacja z pierwszej kobiecej ręki;)

 2. Anonimowy says:

  Na stronach o podrywaniu itp. często piszą na ten temat ;D z kobietami tak to już jest... nigdy nie wiadomo czego chcą - bez obrazy ;p
  pozdrawiam - kamil

 3. Aga Jaw says:

  Rety, jak ja nie lubię ciętych kwiatów... ostatnio jak dostałam róże od faceta, nie wiedziałam co z nią zrobić ;DDD mam awersje po prostu, pomimo, że fajnie, że facet chciał błysnąc

  W każdym razie dlatego wolę poznawać ludzi przez serwisy takie jak www.strefarandki.pl gdzie można wcześniej ustalić co lubimy a czego nie. I wtedy na pierwszej randce nie ma takich "wpadek"

 4. Jedno czego w życiu jestem pewien to to że każda kobieta kocha kwiaty.

 5. Kurcze jak ciężko jest zawładnąć sercem i rozumem kobiety na randce, większość sposobów działa - owszem ale na ile zaimponujecie kobiecie to już bardzo indywidualna sprawa... no cóż trzeba czekać i próbować :-))))))))))

 6. Wiadomo, zgadzam się z powyższym. Facet musi mieć to coś, bo sam sposób nie wystarczy. Ale czasem własnie nie ma się pomysłu na dopełnienie swojej świetnej osobowości:D

Leave a Reply