Posted by monika 0 komentarze

Mimo, że jeden z najbardziej oklepanych pomysłów to wciąż jeden z najlepszych! Dlaczego?
Odpowiedź nie jest trudna. Świece, romantyczny klimat, miła atmosfera - to wszystko wywiera ogromne wrażenie.

Oczywiście mówimy tu o kolacji przy świecach w Twoim domu. Właśnie dlatego jeśli umiesz gotować - masz dodatkowy punkt. Wiadomo, że nie wszyscy posiadają taki talent, dlatego równie dobrze, możesz poprosić kogoś by pomógł Ci w przygotowaniu posiłku.

Bardzo ważne, abyś zadbał o odpowiedni nastrój. Śnieżnobiały obrus, kwiaty w wazonie, świece, odpowiednio ułożone sztućce, delikatna i cicha muzyka.


Pierwsza randka?
Z mojego "badania" na jedym z serwisów społecznościowych wynika, że większość kobiet na pierwszą randkę wybrałoby kino, a nie romantyczną kolację przy świecach.
Wynika to z faktu, iż kolacja przy świecach jest dość intymnym przeżyciem. Większą radość sprawi ona stałym partnerom, a dla nowopoznanych znajomych może być bardziej krępująca niż przyjemna.

Oczywiście nie oznacza to, że kolacja przy świecach na pierwszej randce na pewno będzie nieudana. Wszystko zależy od tego, jakie są wasze relacje.

Dla stałych partnerów kolacja przy świecach będzie doskonałą okazją do wyznań miłosnych i wzruszających wspomnień. Jest to moment, kiedy w miłej i spokojnej atmosferze można porozmawiać o tym co było i co będzie, podsumować wasz dotychczasowy związek i określić plany na przyszłość.

Do dobrych potraw fajnym dodatkiem może być dobre wino, ale to już zależy od waszych gustów.
Miły wieczór możecie zakończyć spacerem.

Kolacja przy świecach będzie dobrym prezentem z okazji urodzin dziewczyny, żony, chłopaka lub męża, ale też świetnym rozwiązaniem na spędzenie rocznicy związku. Kolację tę możecie przygotować w domu lub wybrać się do restauracji, ale o tym już w innym artykule.

Leave a Reply